Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 125G-SM-DF31-LC SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

42,53 zł z VAT
34,58 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON 125G-SM-DF31-LC SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM
Kod produktu: CDR125G-SM-DF31-LC-D
Producent: Opton

Opton 125G-SM-DR31-LC to moduł SFP wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmitowania danych o maksymalnej przepustowości 1,25 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna singlemodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 1310 nm (w obu kanałach(. Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 20 km, wkładka wspiera funkcję DDM.

W ofercie dostępna jest również taka sama wkładka o szerszym zakresie dopuszczalnej temperatury pracy (od -20 do 85 st. C): Opton S-31DLC20D

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 1310 nm;
  • przepustowość do 1,25 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 20 km;
  • temperatura pracy: od 0 do 70 st. C.

Specyfikacja:

125G-SM-DF31-LC-D
Technologia

Dual-fiber

(wykorzystanie 2 włókien)

Długość fali

Tx: 1310 nm

Rx: 1310 nm

Przepustowość 1,25 Gb/s
Moc nadawcza Tx -9 ~ -3 dBm
Czułość odbioru Rx -22 dBm
Złącza 2x LC/UPC
Źródło światła FP + PIN
Przybliżony zasięg 20 km
Napięcie 3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy  Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii