SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] / 2
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
190,01 zł z VAT
154,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1351 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1371 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1391 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1411 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1531 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1551 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1571 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1591 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1611 SM LC 40km
207,08 zł z VAT
168,36 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1611 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1531 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1551 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1571 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1591 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1351 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1371 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1391 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1411 SM LC 80km
264,19 zł z VAT
214,79 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP GPON ONU Stick (class C+)
319,22 zł z VAT
259,53 zł netto
przechowalnia
OPTON 1.25G CWDM SFP TX1610 SM LC 120km DDM
445,43 zł z VAT
362,14 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] / 2
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
CWDM (32)
Dual-fiber (standardowa) (10)
Inny (2)
Multimode (8)
PON (3)
RJ45 (3)
WDM (19)
Złącze
LC (59)
SC (10)
Tx długość fali
1271 nm (2)
1291 nm (2)
1310 nm (19)
1311 nm (1)
1331 nm (2)
1351 nm (2)
1371 nm (2)
1391 nm (2)
1411 nm (2)
1471 nm (2)
1490 nm (2)
1491 nm (2)
1511 nm (2)
1531 nm (2)
1550 nm (11)
1551 nm (2)
1571 nm (2)
1591 nm (2)
1610 nm (1)
1611 nm (2)
850 nm (7)
Rx długość fali
1310 nm (20)
1490 nm (1)
1550 nm (11)
850 nm (6)
Zasięg
10 km (3)
120 km (1)
2 km (1)
20 km (13)
3 km (7)
40 km (18)
550 m (8)
80 km (19)
DDM
Nie (40)
Tak (28)
Producent
Hisense (1)
Huawei (3)
Mikrotik (7)
Opton (63)
TP-Link (2)
Ubiquiti Networks (1)