SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 125G-SM-DF55-LC-80D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 80km, TX1550, DDM

156,67 zł z VAT
127,37 zł netto
przechowalnia
OPTON 125G-SM-DF55-LC-80D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 80km, TX1550, DDM
Kod produktu: CDR125G-SM-DF55-L80D
Producent: Opton
1000BASE-ZX
Port 2x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 80 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
DDM tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 24 miesiące

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii