SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Zestaw terminal OLT Huawei MA5683T + spawarka INNO View6S
23 247,00 zł z VAT
29 534,00 zł
18 900,00 zł netto
NETIS EP8104P 4 Ports Fast Ethernet Plus 2 POTS EPON Terminal
190,65 zł z VAT
252,85 zł
155,00 zł netto
Bloczek / rolka do rozwieszania kabla 200x50mm vinyl
129,15 zł z VAT
210,25 zł
105,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 30
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m)
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m) Producent: Opton

Samonośny kabel ósemkowy, płaski, 2 włókna, 1 pręt stalowy, 2 pręty FRP.

0,52 zł z VAT
0,42 zł netto
przechowalnia
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSdp 2x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m)
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSdp 2x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m) Producent: Opton

Samonośny kabel ósemkowy, płaski, 2 włókna, 3 pręty FRP, dielektryczny.

0,54 zł z VAT
0,44 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2
Promocja
0,62 zł z VAT
0,55 zł netto
0,50 zł netto
przechowalnia
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m)
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m) Producent: Opton

Samonośny kabel ósemkowy, płaski, 4 włókna, 1 pręt stalowy, 2 pręty FRP.

0,65 zł z VAT
0,53 zł netto
przechowalnia
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m)
OPTON kabel światłowodowy S-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.652D (SPAN 50m) Producent: Opton

Samonośny kabel ósemkowy, płaski, 4 włókna, 3 pręty FRP, dielektryczny.

0,69 zł z VAT
0,56 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
SC Dust Cover SX - zaślepka otworu SC simplex
SC Dust Cover SX - zaślepka otworu SC simplex Producent: Opton

Zaślepka otworu gniazda SC simplex do przełącznic światłowodowych.

0,77 zł z VAT
0,63 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 2J 2x9/125 ITU-T G657A2
0,93 zł z VAT
0,76 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 1000 m.

0,93 zł z VAT
0,76 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Opaska zaciskowa ślimakowa 155-178mm nierdzewna
Promocja
0,97 zł z VAT
2,30 zł netto
0,79 zł netto
przechowalnia
Światłowód Aramid Z-XOTKtcdD 2x9/125 G652D
0,98 zł z VAT
0,80 zł netto
przechowalnia
Opton DAC 2x9/125 kabel doziemny, włókno 657.A1, 1 kN, 1m
1,05 zł z VAT
0,85 zł netto
przechowalnia
Światłowód Aramid Z-XOTKtcdD 4x9/125 G652D
1,07 zł z VAT
0,87 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Światłowód Aramid Z-XOTKtcdD 8x9/125 G652D
1,11 zł z VAT
0,90 zł netto
przechowalnia
OPTON DAC Z-XOTKtcdD 4x9/125 ITU-T G.652D 1 m
1,13 zł z VAT
0,92 zł netto
przechowalnia
OPTON DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN 1 m
1,21 zł z VAT
0,98 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 4J 4x9/125 ITU-T G657A2
1,22 zł z VAT
0,99 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Zestaw akcesoriów do przełącznicy FDB-0216
1,23 zł z VAT
1,00 zł netto
przechowalnia
SC Dust Cover DX - zaślepka otworu SC duplex
SC Dust Cover DX - zaślepka otworu SC duplex

Zaślepka otworu gniazda SC duplex do przełącznic światłowodowych.

1,25 zł z VAT
1,02 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 6J 6x9/125 ITU-T G657A2
1,35 zł z VAT
1,10 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN 1 m
1,35 zł z VAT
1,10 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Światłowód Aramid Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652.D 1.2kN
Promocja
1,35 zł z VAT
1,30 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
1,41 zł z VAT
1,15 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM SIMPLEX
1,45 zł z VAT
1,18 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM SIMPLEX
1,45 zł z VAT
1,18 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM SIMPLEX
1,57 zł z VAT
1,28 zł netto
przechowalnia
Tuba abonencka 5mm / 3,5mm
1,66 zł z VAT
1,35 zł netto
przechowalnia
OPTON Flat Z-XOTKtcdp 12x9/125 G652D 1 m 1.2kN (SPAN 70m)
1,70 zł z VAT
1,38 zł netto
przechowalnia
Światłowód Aramid Z-XOTKtcdD 24x9/125 ITU-T G.652.D 1.2kN 2T12F
Promocja
2,09 zł z VAT
2,00 zł netto
1,70 zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 32-50mm
2,24 zł z VAT
1,82 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy A-DQ(ZN)B2Y 12J 2x6 1.6kN
2,34 zł z VAT
1,90 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
2,34 zł z VAT
1,90 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM DUPLEX
2,46 zł z VAT
2,00 zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
2,46 zł z VAT
2,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 30
Filtry
Cena
 - 
Producent
CDR (107)
Dasan (3)
Dipol (2)
DVP (1)
Eloik (4)
Grandway (4)
Hanlong (1)
Hisense (2)
Huawei (31)
INNO Instrument (22)
Intel (1)
Jilong (3)
Joinwit (2)
Kimberly-Clark (1)
Knipex (1)
Mantar (27)
Menda (1)
Mikrotik (11)
Netis Systems (1)
NTT Advanced Technology (3)
Opton (919)
PHOTOP (2)
Ripley Tools (6)
Shineway Tech (16)
Signamax (1)
Smart Scandinavian Box (2)
Superxon (1)
TELE-FONIKA (1)
Tenda (2)
TP-Link (4)
TriBrer (1)
Uplink (12)
ZTE (2)