SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: Huawei, Mikrotik, Opton, TP-Link

Strona: [1] / 1
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
86,00 zł z VAT
69,92 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LS
Moduł SFP TL-SM311LS Producent: TP-Link

Towar na zamówienie

96,25 zł z VAT
78,25 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

107,50 zł z VAT
87,40 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
124,05 zł z VAT
100,85 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
145,13 zł z VAT
117,99 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Cena

 - 

Rodzaj
Tx długość fali
Rx długość fali
Zasięg
DDM
Producent