SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

107,83 zł z VAT
87,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
151,22 zł z VAT
122,94 zł netto
przechowalnia
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850NOWOŚĆ! Producent: Intel

Wybór prędkości - 1,25 Gb/s lub 10 Gb/s

225,02 zł z VAT
182,94 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
344,40 zł z VAT
280,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1271 DDM
718,55 zł z VAT
584,19 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1311 DDM
718,55 zł z VAT
584,19 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1331 DDM
718,55 zł z VAT
584,19 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1271 DDM
859,14 zł z VAT
698,49 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM
859,14 zł z VAT
698,49 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1331 DDM
859,14 zł z VAT
698,49 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR Producent: TP-Link

Towar na zamówienie
Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

974,82 zł z VAT
792,54 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1291 DDM
976,30 zł z VAT
793,74 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW35-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1351 DDM
976,30 zł z VAT
793,74 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1371 DDM
976,30 zł z VAT
793,74 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW39-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1391 DDM
976,30 zł z VAT
793,74 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW41-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1411 DDM
976,30 zł z VAT
793,74 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1291 DDM
1 210,62 zł z VAT
984,24 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW35-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1351 DDM
1 210,62 zł z VAT
984,24 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1371 DDM
1 210,62 zł z VAT
984,24 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW39-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1391 DDM
1 210,62 zł z VAT
984,24 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW41-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1411 DDM
1 210,62 zł z VAT
984,24 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR Producent: TP-Link
Jednomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.
1 892,93 zł z VAT
1 538,97 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW47-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1471 DDM
2 772,69 zł z VAT
2 254,22 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW49-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1491 DDM
2 772,69 zł z VAT
2 254,22 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW51-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1511 DDM
2 772,69 zł z VAT
2 254,22 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW53-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1531 DDM
2 772,69 zł z VAT
2 254,22 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
CWDM (32)
Dual-fiber (standardowa) (7)
Inny (2)
Multimode (5)
WDM (6)
Tx długość fali
1270 nm (3)
1271 nm (2)
1291 nm (2)
1310 nm (6)
1311 nm (2)
1330 nm (3)
1331 nm (2)
1351 nm (2)
1371 nm (2)
1391 nm (2)
1411 nm (2)
1471 nm (2)
1491 nm (2)
1511 nm (2)
1531 nm (2)
1550 nm (1)
1551 nm (2)
1571 nm (2)
1591 nm (2)
1611 nm (2)
850 nm (5)
Rx długość fali
1270 nm (3)
1310 nm (5)
1330 nm (3)
1550 nm (2)
850 nm (5)
Zasięg
10 km (5)
20 km (10)
300 m (2)
40 km (20)
60 km (2)
80 km (8)
DDM
Nie (2)
Tak (47)
Producent
Huawei (1)
Intel (1)
Mikrotik (4)
Opton (44)
TP-Link (2)