SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 1M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 1M AWG24NOWOŚĆ! Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

67,24 zł z VAT
54,67 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 3M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 3M AWG24NOWOŚĆ! Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

71,98 zł z VAT
58,52 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 5M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 5M AWG24NOWOŚĆ! Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

86,92 zł z VAT
70,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

97,58 zł z VAT
79,33 zł netto
przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable 1m AWG24
99,30 zł z VAT
80,73 zł netto
przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable 3m AWG24
115,28 zł z VAT
93,72 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
130,64 zł z VAT
106,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
221,83 zł z VAT
180,35 zł netto
przechowalnia
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850 Producent: Intel

Wybór prędkości - 1,25 Gb/s lub 10 Gb/s

225,02 zł z VAT
182,94 zł netto
Dostępność przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR Producent: TP-Link

Towar na zamówienie
Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

329,81 zł z VAT
268,14 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1271 DDM
624,83 zł z VAT
507,99 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1311 DDM
624,83 zł z VAT
507,99 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1331 DDM
624,83 zł z VAT
507,99 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM
747,08 zł z VAT
607,38 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1271 DDM
747,08 zł z VAT
607,38 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1331 DDM
747,08 zł z VAT
607,38 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1291 DDM
848,95 zł z VAT
690,20 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW35-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1351 DDM
848,95 zł z VAT
690,20 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1371 DDM
848,95 zł z VAT
690,20 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW39-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1391 DDM
848,95 zł z VAT
690,20 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW41-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1411 DDM
848,95 zł z VAT
690,20 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1371 DDM
1 052,70 zł z VAT
855,85 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW35-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1351 DDM
1 052,70 zł z VAT
855,85 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW41-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1411 DDM
1 052,70 zł z VAT
855,85 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW39-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1391 DDM
1 052,70 zł z VAT
855,85 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1291 DDM
1 052,70 zł z VAT
855,85 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
CWDM (32)
Dual-fiber (standardowa) (6)
Inny (2)
Multimode (6)
WDM (6)
Tx długość fali
1270 nm (3)
1271 nm (2)
1291 nm (2)
1310 nm (5)
1311 nm (2)
1330 nm (3)
1331 nm (2)
1351 nm (2)
1371 nm (2)
1391 nm (2)
1411 nm (2)
1471 nm (2)
1491 nm (2)
1511 nm (2)
1531 nm (2)
1550 nm (1)
1551 nm (2)
1571 nm (2)
1591 nm (2)
1611 nm (2)
850 nm (6)
Rx długość fali
1270 nm (3)
1310 nm (4)
1330 nm (3)
1550 nm (2)
850 nm (6)
Zasięg
10 km (4)
20 km (10)
300 m (3)
40 km (20)
60 km (2)
80 km (8)
DDM
Nie (1)
Tak (47)
Producent
Huawei (2)
Intel (1)
LR-Link (2)
Mikrotik (5)
Opton (47)
TP-Link (1)