SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: INNO Instrument, Opton

Strona: [1] 2 / 2
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,05 zł z VAT
3,29 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
4,24 zł z VAT
3,45 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
4,32 zł z VAT
3,51 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/PC MM 0.9mm 1m OM1
4,39 zł z VAT
3,57 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,39 zł z VAT
3,57 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,46 zł z VAT
3,63 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
4,46 zł z VAT
3,63 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
4,53 zł z VAT
3,68 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
4,56 zł z VAT
3,71 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G652D
4,60 zł z VAT
3,74 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G657A
4,60 zł z VAT
3,74 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D
4,65 zł z VAT
3,78 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D LT
4,65 zł z VAT
3,78 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM1
4,72 zł z VAT
3,84 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1
4,72 zł z VAT
3,84 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
4,72 zł z VAT
3,84 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM2
4,94 zł z VAT
4,02 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/PC MM 0.9mm 1m OM2
5,03 zł z VAT
4,09 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/UPC SM 0.9mm 1m G652D
5,24 zł z VAT
4,26 zł netto
przechowalnia
Pigtail ST/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
5,24 zł z VAT
4,26 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail LC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1
5,42 zł z VAT
4,41 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail LC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
5,42 zł z VAT
4,41 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/PC MM 0.9mm 1m OM2
6,24 zł z VAT
5,07 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/PC MM 0.9mm 1m OM1
6,36 zł z VAT
5,17 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m
6,52 zł z VAT
5,30 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC 0.9mm 2m OM3
7,08 zł z VAT
5,76 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/UPC OM3 0.9mm 2m
7,66 zł z VAT
6,23 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/UPC SM
10,63 zł z VAT
8,64 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/APC SM
12,15 zł z VAT
9,88 zł netto
przechowalnia
INNO Splice-On Connector SC/APC SM 3.0mm
13,32 zł z VAT
10,83 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Towar dnia
Filtry
Cena
-
Rodzaj
Fast connector (2)
Multimode (7)
Singlemode (37)
Splice-on (5)
Złącze
FC/APC (2)
FC/UPC (2)
LC/APC (4)
LC/PC (1)
LC/UPC (5)
SC/APC (20)
SC/PC (2)
SC/UPC (10)
ST/PC (2)
ST/UPC (3)
Długość
1 m (23)
1.5 m (7)
10 m (3)
2 m (4)
20 m (2)
30 m (2)
70 m (3)
Rodzaj włókna
G652.D (14)
G657.A (20)
G657.A2 (2)
OM1 (2)
OM2 (3)
OM3 (3)
Tuba
Luźna (easy strip) (13)
Półścisła (11)
Producent
INNO Instrument (3)
Opton (54)