SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Huawei ESFP-GE-SX-MM850 moduł SFP, 1.25G, multimode, 850nm, 550m, LC, dual fiber, DOM

145,09 zł z VAT
117,96 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei ESFP-GE-SX-MM850 moduł SFP, 1.25G, multimode, 850nm, 550m, LC, dual fiber, DOM
Kod produktu: HUAWEI-ESFP-GE-SX-MM
Producent: Huawei

Huawei eSFP-GE-SX-MM850 - multimodowa wkładka SFP wykorzystująca falę o długości 850 nm. Wyposażona jest w dwa złącza LC/PC (dual fiber), maksymalny zasięg transmisji wynosi około 550 metrów przy zastosowaniu włókien OM2. Wspiera funkcję DOM (Digital Optical Monitoring - jest to funkcja podobna do DDM). 

Specyfikacja:

eSFP-GE-SX-MM850
Rodzaj SFP
Długość fali 850 nm
Przepustowość Do 1,25 Gb/s
Interfejs LC/UPC duplex
Typ kabla Multimode (MM)
Zasięg

Około 550 metrów 

(przy włóknie OM2)

Funkcja DOM Tak
Moc nadawcza Tx -9,5 - 3 dBm
Czułość odbioru Rx < -17 dBm
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii