SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowości
Sortuj według:
SSB splice on connector SC/APC
30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
przechowalnia
SSB splice on connector SC/UPC
30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
72,57 zł z VAT
59,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
164,21 zł z VAT
133,50 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Delta PMU-13V155WCCA zasilacz buforowy, moc 155W
170,48 zł z VAT
138,60 zł netto
przechowalnia
Delta PMU-27V155WCCA zasilacz buforowy, moc 155W
170,48 zł z VAT
138,60 zł netto
przechowalnia
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850NOWOŚĆ!
Producent: Intel

Wybór prędkości - 1,25 Gb/s lub 10 Gb/s

225,02 zł z VAT
182,94 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2
Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 NOWOŚĆ!

Wkrótce w ofercie. Podana cena jest orientacyjna.

313,65 zł z VAT
255,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Ubiquiti EdgePower moduł / prostownik AC
332,54 zł z VAT
270,36 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Ubiquiti EdgePower moduł / prostownik DC
332,54 zł z VAT
270,36 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
MikroTik RouterBOARD PowerBox Pro RB960PGS-PB
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
IPTV SET-TOP BOX MAG256
IPTV SET-TOP BOX MAG256NOWOŚĆ!
Producent: Infomir

380,07 zł z VAT
309,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UAP-AC-IW naścienny punkt dostępowy UniFi AC
410,70 zł z VAT
333,90 zł netto
przechowalnia
WiBOX PA MMB0727-8X N antena 3G / 4G / LTE / GSM / WiMAX / WLAN
440,34 zł z VAT
358,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Ubiquiti NanoBeam 5AC 19 dBi Gen 2
Ubiquiti NanoBeam 5AC 19 dBi Gen 2NOWOŚĆ!

Wkrótce w ofercie. Podana cena jest orientacyjna.

485,85 zł z VAT
395,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Ubiquiti IsoStation M5
Ubiquiti IsoStation M5NOWOŚĆ!

Wkrótce w ofercie! Podana cena jest orientacyjna.

541,20 zł z VAT
440,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Teltonika RUT500 router 3G, 4x FE, WiFi 150Mb/s
Teltonika RUT500 router 3G, 4x FE, WiFi 150Mb/sNOWOŚĆ!
Producent: Teltonika

Towar dostępny na zamówienie - czas oczekiwania około 5 dni roboczych.

554,73 zł z VAT
451,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti IsoStation 5AC
Ubiquiti IsoStation 5ACNOWOŚĆ!

Wkrótce w ofercie! Podana cena jest orientacyjna.

639,60 zł z VAT
520,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
LR-Link LREC9712HF-2SFP PCIe x4 Dual SFP (Intel I350 based)
659,72 zł z VAT
536,36 zł netto
przechowalnia
Teltonika RUT900 router 3G, dual SIM, 4x FE, WiFi 300Mb/s
Teltonika RUT900 router 3G, dual SIM, 4x FE, WiFi 300Mb/sNOWOŚĆ!
Producent: Teltonika

Towar dostępny na zamówienie - czas oczekiwania około 5 dni roboczych.

687,57 zł z VAT
559,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UAP-AC-M-PRO Mesh AC Pro
797,04 zł z VAT
648,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
LR-Link LREC9801BF-SFP+ PCIe x10 Single Port SFP+ (Intel 82599ES)
833,05 zł z VAT
677,28 zł netto
przechowalnia
Teltonika RUT950 router LTE, dual SIM, 4x FE, WiFi 300Mb/s
Teltonika RUT950 router LTE, dual SIM, 4x FE, WiFi 300Mb/sNOWOŚĆ!
Producent: Teltonika

Towar dostępny na zamówienie - czas oczekiwania około 5 dni roboczych.

896,67 zł z VAT
729,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB1100AHx4 Dude Edition
1 290,27 zł z VAT
1 049,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Ubiquiti PrismStation 5AC
Ubiquiti PrismStation 5ACNOWOŚĆ!

Wkrótce w ofercie! Podana cena jest orientacyjna.

1 360,07 zł z VAT
1 105,75 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
SSB spawarka światłowodowa Easy Splicer V2, wersja rozbudowana
SSB spawarka światłowodowa Easy Splicer V2, wersja rozbudowana NOWOŚĆ!

Wersja rozbudowana posiada elektrody long life, kabel do zapalniczki samochodowej oraz torbę.

7 933,50 zł z VAT
6 450,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT (H901GPHF 16-port GPON included)
28 288,77 zł z VAT
22 999,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X17 GPON OLT (H901GPHF 16-port GPON included)
HUAWEI MA5800-X17 GPON OLT (H901GPHF 16-port GPON included)NOWOŚĆ!
Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie

29 518,77 zł z VAT
23 999,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT (H901XGHD 8-port 10G GPON included)
29 518,77 zł z VAT
23 999,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X17 GPON OLT (H901XGHD 8-port 10G GPON included)
30 748,77 zł z VAT
24 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1