SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++

190,01 zł z VAT
154,48 zł netto
Ilość
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
Kod produktu: ZKTEL-ZP5432033-PCS

Wkładka SFP ZP5432033-PCS ZKTEL przeznaczona do wykorzystania w terminalach OLT EPON. Transmituje dane w paśmie 1490nm, a odbiera w 1310nm. Moc nadawania wynosi 2,5 - 7 dBm, a czułość odbioru maksymalnie -30 dBm. Przepustowość wynosi 1,25 Gb/s przy wysyłaniu i odbieraniu danych. 

Specyfikacja:

ZP5432033-PCS
Transmitowanie (Tx)
Moc optyczna

Minimalnie 2,5 dBm

Maksymalnie 7 dBm

Długość fali

Minimalnie 1480nm

Maksymalnie 1500nm

Współczynnik ekstynkcji 9 dB
SMSR 30 dB
Przepustowość 1,25 Gb/s
Odbieranie (Rx)
Czułość Maksymalnie -30 dBm
Przepustowość 1,25 Gb/s
Saturacja mocy optycznej -8 dBm
Pozostałe cechy
Temperatura pracy Od -5 do 70 st. C
Temperatura przechowywania Od -40 do 85 st. C
Napięcie zasilania 3,1 - 3,5 V
Pobór prądu Maks. 350 mA

Pełna specyfikacja (język angielski)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii