SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC

162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
Ilość
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
Kod produktu: HUAWEI-OSG010001
Producent: Huawei

Wkładka eSFP, 1310 nm, 1.25 Gb/s, -9 ~ -3 dBm, -20 dBm, LC, Single Mode, 10 km. 

Oferowany produkt wspiera monitorowanie mocy optycznej, w przeciwieństwie do standardowych wkładek SFP. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii