SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850
44,67 zł z VAT
36,32 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
62,98 zł z VAT
51,20 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

69,75 zł z VAT
56,71 zł netto
Dostępność przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
Moduł SFP TL-SM311LM Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

96,25 zł z VAT
78,25 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
Dual-fiber (standardowa) (1)
Multimode (8)
Tx długość fali
1310 nm (2)
850 nm (7)
Rx długość fali
1310 nm (2)
850 nm (6)
Zasięg
2 km (1)
550 m (8)
DDM
Nie (3)
Tak (5)
Producent
Huawei (1)
Mikrotik (1)
Opton (5)
TP-Link (1)
Ubiquiti Networks (1)