Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Promocje
Sortuj według:
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski
Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 m.

0,43 zł z VAT
0,76 zł
0,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2
0,62 zł z VAT
0,60 zł
0,50 zł netto
przechowalnia
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo
1,22 zł z VAT
2,19 zł
0,99 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 12x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu 1m
Vertix W-NOTKSd 12x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu 1m
Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub jego wielokrotność.

2,15 zł z VAT
0,00 zł
1,75 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
2,34 zł z VAT
3,46 zł
1,90 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu
Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.

3,57 zł z VAT
3,15 zł
2,90 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 15x85 mm do kabla płaskiego
3,69 zł z VAT
5,70 zł
3,00 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM QUAD
6,77 zł z VAT
12,65 zł
5,50 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
7,01 zł z VAT
12,65 zł
5,70 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
7,37 zł z VAT
16,39 zł
5,99 zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
10,82 zł z VAT
15,00 zł
8,80 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PA-1700-AL
Uchwyt odciągowy PA-1700-ALWYPRZEDAŻ
Producent: Opton

13,53 zł z VAT
21,00 zł
11,00 zł netto
przechowalnia
Wspornik słupowy
Wspornik słupowy
Producent: CDR

13,53 zł z VAT
21,00 zł
11,00 zł netto
przechowalnia
Zasilacz 24V 4A
28,29 zł z VAT
56,09 zł
23,00 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 15x85 mm do kabla płaskiego (10 sztuk)
30,75 zł z VAT
55,00 zł
25,00 zł netto
przechowalnia
Uplink N2315M wzmacniacz sygnału (repeater) / punkt dostępowy 300 Mb/s
36,89 zł z VAT
39,85 zł
29,99 zł netto
przechowalnia
OPTON Skarpeta do wciągania 12-19mm 1590kg
46,74 zł z VAT
75,00 zł
38,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-SG1005D używany
TP-Link TL-SG1005D używany
Producent: TP-Link

Switch używany - jednorazowo wstawiony do sieci na krótki okres!

46,74 zł z VAT
48,00 zł
38,00 zł netto
przechowalnia
OPTON Skarpeta do wciągania 13-18mm 400kg
52,89 zł z VAT
87,50 zł
43,00 zł netto
przechowalnia
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
przechowalnia
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo (100 sztuk)
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo (100 sztuk)WYPRZEDAŻ
Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

62,73 zł z VAT
280,00 zł
51,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
73,79 zł z VAT
101,23 zł
59,99 zł netto
przechowalnia
OPTON Skarpeta do wciągania 20-30mm 2256kg
73,80 zł z VAT
120,00 zł
60,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-SG1008D używany
TP-Link TL-SG1008D używany
Producent: TP-Link

Switch używany - jednorazowo wstawiony do sieci na krótki okres!

73,80 zł z VAT
71,00 zł
60,00 zł netto
przechowalnia
Taśma stalowa 10x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
84,87 zł z VAT
106,57 zł
69,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-SG108 używany
TP-Link TL-SG108 używany
Producent: TP-Link

Switch używany - jednorazowo wstawiony do sieci na krótki okres!

92,25 zł z VAT
88,00 zł
75,00 zł netto
przechowalnia
Senao antena grid 5 GHz, 30 dBi EAG-5457-30
97,17 zł z VAT
123,85 zł
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
przechowalnia
TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac PTP v2
97,17 zł z VAT
110,89 zł
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
98,39 zł z VAT
130,51 zł
79,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
Taśma stalowa 20x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
139,00 zł
85,00 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
GigaEter DUO 13
GigaEter DUO 13WYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

108,24 zł z VAT
155,00 zł
88,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

109,47 zł z VAT
119,00 zł
89,00 zł netto
przechowalnia
Uplink WR1200AC bezprzewodowy, dwupasmowy router AC, 1200 Mb/s, 5x GE
Uplink WR1200AC bezprzewodowy, dwupasmowy router AC, 1200 Mb/s, 5x GE
Producent: Uplink

VLAN / IPTV support! MU-MIMO

Default login and password:
Login:
admin
Password: password

110,69 zł z VAT
119,00 zł
89,99 zł netto
przechowalnia
GigaEter BOX 19 U.FL WideBand
110,70 zł z VAT
135,00 zł
90,00 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
115,62 zł z VAT
156,75 zł
94,00 zł netto
przechowalnia
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mmWYPRZEDAŻ
Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

121,77 zł z VAT
199,00 zł
99,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2