SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 245) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
Mikrotik 5VUSB 5V adapter USB (RB/411UAHR)
Mikrotik 5VUSB 5V adapter USB (RB/411UAHR)
Producent: Mikrotik

Mikrotik 5VUSB 5V adapter, służący do zasilania RB/411UAHR przy użyciu portu USB.
7,96 zł z VAT
6,47 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik quickMOUNT
10,95 zł z VAT
8,90 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT
Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Oryginalne mocowanie dla Sextant
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Adapter PoE Gigabit injector na kablu
19,78 zł z VAT
16,08 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
Producent: Mikrotik

Dookólna antena do BaseBox2-5dBi oraz 2dbi 5GHz.
22,78 zł z VAT
18,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,58 zł z VAT
19,98 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO LHG
24,83 zł z VAT
20,19 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11
Producent: Mikrotik

Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
25,65 zł z VAT
20,85 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
26,06 zł z VAT
21,19 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
28,55 zł z VAT
23,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB150/RB450 obudowa wewnętrzna
47,23 zł z VAT
38,40 zł netto
przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
50,06 zł z VAT
40,70 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
63,80 zł z VAT
51,87 zł netto
przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
71,29 zł z VAT
57,96 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
72,58 zł z VAT
59,01 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
81,66 zł z VAT
66,39 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
82,34 zł z VAT
66,94 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
84,10 zł z VAT
68,37 zł netto
przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
85,99 zł z VAT
69,91 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter
Producent: Mikrotik

Przetwornica 48V -> 8-30 V.
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
94,76 zł z VAT
77,04 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HnD
99,69 zł z VAT
81,05 zł netto
Dostępność: wkrótce w ofercie przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
102,25 zł z VAT
83,13 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

104,38 zł z VAT
84,86 zł netto
przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
130,72 zł z VAT
106,28 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
Producent: Mikrotik

AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
130,74 zł z VAT
106,29 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
132,27 zł z VAT
107,54 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HPnD
134,03 zł z VAT
108,97 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 2Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 2Hn
Producent: Mikrotik

AR9344 600Mhz 64MB 24dBm L3.
134,30 zł z VAT
109,19 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD RB411L
RouterBOARD RB411L
Producent: Mikrotik

AR7130 300MHz 32MB DDR 1x10/100 1xmPCI RouterOS L3.
136,89 zł z VAT
111,29 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
140,65 zł z VAT
114,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
141,61 zł z VAT
115,13 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7