SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 309) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 / 8
MikroTik quickMOUNT
10,75 zł z VAT
8,74 zł netto
przechowalnia
Zasilacz 24V 0.38A SXT Lite
11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT
Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Adapter PoE Gigabit injector na kablu
21,50 zł z VAT
17,48 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
21,50 zł z VAT
17,48 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,19 zł z VAT
19,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
24,19 zł z VAT
19,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO LHG
24,19 zł z VAT
19,67 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik  L
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik M
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik S
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik XL
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11
Producent: Mikrotik

Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik antena GPS ze złączem SMA
25,73 zł z VAT
20,92 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD pigtail U.FL - SMA żeński do modułów LTE
26,88 zł z VAT
21,85 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
26,88 zł z VAT
21,85 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
46,31 zł z VAT
37,65 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA150 RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
51,46 zł z VAT
41,84 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
53,76 zł z VAT
43,71 zł netto
przechowalnia
MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009
61,75 zł z VAT
50,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
64,51 zł z VAT
52,45 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
71,78 zł z VAT
58,36 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
81,30 zł z VAT
66,10 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
81,30 zł z VAT
66,10 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

81,30 zł z VAT
66,10 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA493 - obudowa wewnętrzna
82,34 zł z VAT
66,94 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
86,00 zł z VAT
69,92 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter
Producent: Mikrotik

Przetwornica 48V -> 8-30 V.
93,53 zł z VAT
76,04 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
96,75 zł z VAT
78,66 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
102,91 zł z VAT
83,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

107,50 zł z VAT
87,40 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 / 8