SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
Opton spawarka światłowodowa Signal Fire AI-7
5 522,70 zł z VAT
5 500,00 zł
4 490,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 32
Opton Z-XOTKtsd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 24J, średnica 5.8mm, 12F2T, 500N
2,21 zł z VAT
1,80 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34 zł z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

2,37 zł z VAT
1,93 zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 32-50mm
2,48 zł z VAT
2,02 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM DUPLEX
2,67 zł z VAT
2,17 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24J 4T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24J 4T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

2,79 zł z VAT
2,27 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,05 zł z VAT
2,48 zł netto
przechowalnia
Opaska zaciskowa ślimakowa 46-70mm
3,08 zł z VAT
2,50 zł netto
Dostępność przechowalnia
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Adapter ST/UPC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 4 / 8 spawów P037
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX
3,20 zł z VAT
2,60 zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
3,27 zł z VAT
2,66 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
3,30 zł z VAT
2,68 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
3,39 zł z VAT
2,76 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
3,43 zł z VAT
2,79 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 16x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 16x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu Producent: Opton
Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.
3,55 zł z VAT
2,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opaska ślimakowa 213-235mm
3,57 zł z VAT
2,90 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.

Promocja
3,57 zł z VAT
3,15 zł netto
2,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
3,59 zł z VAT
2,92 zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtsd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 48J, średnica 5.8mm, 12F4T, 500N
3,62 zł z VAT
2,94 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,64 zł z VAT
2,96 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
3,64 zł z VAT
2,96 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
OPTON Uchwyt odciągowy PA-FTTX3
3,68 zł z VAT
2,99 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
3,69 zł z VAT
3,00 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 15x85 mm do kabla płaskiego
Promocja
3,69 zł z VAT
5,70 zł netto
3,00 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 0.9mm
3,71 zł z VAT
3,02 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
3,71 zł z VAT
3,02 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton tacka na 12 / 24 spawów P3012C
3,87 zł z VAT
3,15 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 3.0mm
3,89 zł z VAT
3,16 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 150 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

3,92 zł z VAT
3,19 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
3,96 zł z VAT
3,22 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 32
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Producent
CDR (186)
Dasan (3)
Dipol (2)
DVP (1)
Eloik (3)
FiberHome (3)
G&T (2)
Grandway (4)
Hanlong (1)
Hisense (3)
Huawei (57)
Ideal Industries (4)
INNO Instrument (23)
Intel (1)
Jilong (3)
Joinwit (2)
Kimberly-Clark (1)
Knipex (1)
LR-Link (2)
Mantar (31)
Menda (1)
Mikrotik (13)
NTT Advanced Technology (3)
OEM (3)
Opton (908)
Ripley Tools (11)
Shineway Tech (17)
Smart Scandinavian Box (3)
Superxon (1)
Tenda (1)
TP-Link (3)
TriBrer (1)
Ubiquiti Networks (7)
Uplink (14)
ZTE (2)