SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
115,62 zł z VAT
156,75 zł
94,00 zł netto
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
98,39 zł z VAT
130,51 zł
79,99 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Uchwyt odciągowy AC-12
5,52 zł z VAT
4,49 zł netto
przechowalnia
Uchwyt przelotowy BAND-50 (SS 1025 B BELG )
9,79 zł z VAT
7,96 zł netto
przechowalnia
Taśma stalowa 10x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
Promocja
84,87 zł z VAT
106,57 zł netto
69,00 zł netto
przechowalnia
48 Core Fiber Optic Splice Closure
103,65 zł z VAT
84,27 zł netto
Dostępność przechowalnia
Stanley Tube and Cable sheath cutter 3-32mm 93-021
118,70 zł z VAT
96,50 zł netto
przechowalnia
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
Promocja
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł netto
2 499,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1