SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++

330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
Ilość
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Kod produktu: HUAWEI-34060841
Producent: Huawei

Huawei wkładka OSG002008 / 34060841 do GPON OLT. Klasa C++, 6 dBm, 10 dBm, -35 dBm, standardowe złącze SC/UPC. Zapewnia większą moc i lepszy zasięg niż zwykłe wkładki C+. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii