SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
73,79 zł z VAT
101,23 zł
59,99 zł netto
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
7,01 zł z VAT
12,65 zł
5,70 zł netto
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
202,95 zł z VAT
316,66 zł
165,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
TRIBRER Laserowe źródło światła BML-205-10 (650nm 10mW 12km)
TRIBRER Laserowe źródło światła BML-205-10 (650nm 10mW 12km) Producent: TriBrer
Źródło światła widzialnego 650nm.
129,15 zł z VAT
105,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1