SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
158,67 zł z VAT
147,92 zł
129,00 zł netto
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Moduł SFP TL-SM311LM
Moduł SFP TL-SM311LM Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

96,25 zł z VAT
78,25 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LS
Moduł SFP TL-SM311LS Producent: TP-Link

Towar na zamówienie

96,25 zł z VAT
78,25 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR Producent: TP-Link

Towar na zamówienie
Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

329,81 zł z VAT
268,14 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1