Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
1,35 zł z VAT
2,46 zł
1,10 zł netto
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
115,62 zł z VAT
149,37 zł
94,00 zł netto
Taśma stalowa 20x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
139,00 zł
85,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

77,24 zł z VAT
62,80 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
199,43 zł z VAT
162,14 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
304,11 zł z VAT
247,24 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
318,91 zł z VAT
259,28 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

352,52 zł z VAT
286,60 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
4 193,53 zł z VAT
3 409,37 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1