SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
158,67 zł z VAT
147,92 zł
129,00 zł netto
OPTON Skarpeta do wciągania 20-30mm 2256kg
73,80 zł z VAT
120,00 zł
60,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

75,77 zł z VAT
61,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
305,75 zł z VAT
248,58 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
320,60 zł z VAT
260,65 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

355,20 zł z VAT
288,78 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)NOWOŚĆ! Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie
Pierwsza partia: wrzesień 2018

4 211,74 zł z VAT
3 424,18 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1