SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 23) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Uplink adapter WiFi na USB 150 Mb/s, chip RT5370
Uplink adapter WiFi na USB 150 Mb/s, chip RT5370
Producent: Uplink

Urządzenie jest kompatybilne z set-top boxami z serii MAG Infomira - zostało przez nas przetestowane

31,09 zł z VAT
25,28 zł netto
przechowalnia
Uplink N2315M wzmacniacz sygnału (repeater) / punkt dostępowy 300 Mb/s
36,89 zł z VAT
39,85 zł
29,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
55,99 zł
40+
:
48,99 zł
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
56,99 zł
40+
:
49,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
73,79 zł z VAT
101,23 zł
59,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
98,39 zł z VAT
130,51 zł
79,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

109,47 zł z VAT
119,00 zł
89,00 zł netto
przechowalnia
Uplink WR1200AC bezprzewodowy, dwupasmowy router AC, 1200 Mb/s, 5x GE
Uplink WR1200AC bezprzewodowy, dwupasmowy router AC, 1200 Mb/s, 5x GE
Producent: Uplink

VLAN / IPTV support! MU-MIMO

Default login and password:
Login:
admin
Password: password

110,69 zł z VAT
119,00 zł
89,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

1+
:
129,00 zł
20+
:
99,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
250,59 zł z VAT
203,73 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 597,77 zł z VAT
1 299,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 966,77 zł z VAT
1 599,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 458,77 zł z VAT
1 999,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 572,50 zł z VAT
2 091,46 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT 8862 8x PON 8x GbE 6x SFP 2x SFP+
6 148,77 zł z VAT
4 999,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P
Producent: Uplink

8 wkładek GPON SFP Hisense LTE3680P wliczone są w cenę!

7 378,77 zł z VAT
5 999,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
Producent: Uplink

BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
Produkt archiwalny
Strona: [1] / 1