SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 19) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Uplink adapter WiFi na USB 150 Mb/s, chip RT5370
Uplink adapter WiFi na USB 150 Mb/s, chip RT5370
Producent: Uplink

Urządzenie jest kompatybilne z MAG254 - zostało przez nas przetestowane

28,81 zł z VAT
23,42 zł netto
Dostępność przechowalnia
Uplink PoE Switch 7x PoE FE 1x Uplink FE 12-60V
72,57 zł z VAT
75,00 zł
59,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
84,62 zł z VAT
68,80 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
85,85 zł z VAT
69,80 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
Producent: Uplink

BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
109,47 zł z VAT
119,00 zł
89,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
124,51 zł z VAT
101,23 zł netto
przechowalnia
Uplink PoE Switch 7x PoE GE 1x Uplink GE 12-60V
146,37 zł z VAT
149,00 zł
119,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
160,53 zł z VAT
130,51 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
208,96 zł z VAT
169,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

221,40 zł z VAT
188,00 zł
180,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
250,59 zł z VAT
203,73 zł netto
przechowalnia
UPLINK PoE Switch 4x 1G PoE 2x 1G SFP
411,41 zł z VAT
334,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 597,77 zł z VAT
1 299,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 966,77 zł z VAT
1 599,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 572,50 zł z VAT
2 091,46 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
3 204,40 zł z VAT
2 605,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
4 659,47 zł z VAT
3 788,19 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
Producent: Uplink

BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
Produkt archiwalny
Strona: [1] / 1