SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
Taśma stalowa 10x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
84,87 zł z VAT
106,57 zł
69,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
66,60 zł z VAT
54,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
88,82 zł z VAT
72,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

111,01 zł z VAT
90,25 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
111,01 zł z VAT
90,25 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
149,86 zł z VAT
121,84 zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
249,78 zł z VAT
203,07 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP GPON ONU Stick (class C+)
344,13 zł z VAT
279,78 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 354,34 zł z VAT
1 101,09 zł netto
przechowalnia
MikroTik CWDM-MUX8A-C2 CWDM MUX/DEMUX 8 kanałowy 1470-1610 nm
1 387,65 zł z VAT
1 128,17 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1