SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
OPTON nóż do światłowodu FC-6S
736,77 zł z VAT
703,54 zł
599,00 zł netto
Taśma stalowa 10x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
84,87 zł z VAT
106,57 zł
69,00 zł netto
OPTON Skarpeta do wciągania 7-13mm 300kg
45,51 zł z VAT
75,00 zł
37,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
59,73 zł z VAT
48,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
78,29 zł z VAT
63,65 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
98,15 zł z VAT
79,80 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

98,56 zł z VAT
80,13 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
131,82 zł z VAT
107,17 zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
224,00 zł z VAT
182,11 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP GPON ONU Stick
318,20 zł z VAT
258,70 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1