SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Uchwyt odciągowy PA-1700-AL
13,53 zł z VAT
21,00 zł
11,00 zł netto
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
158,67 zł z VAT
147,92 zł
129,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Puszka odgałęźna 4 portowa kabla łatwego dostepu
Puszka odgałęźna 4 portowa kabla łatwego dostepu Producent: Mantar

Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu łatwego dostępu.

11,65 zł z VAT
9,47 zł netto
przechowalnia
Puszka odgałęźna 8 portowa kabla łatwego dostepu
Puszka odgałęźna 8 portowa kabla łatwego dostepu Producent: Mantar

Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu łatwego dostępu.

15,87 zł z VAT
12,90 zł netto
przechowalnia
Tacka 24 spawy
Tacka 24 spawy Producent: Mantar
17,10 zł z VAT
13,90 zł netto
przechowalnia
Mantar modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 1U
23,37 zł z VAT
19,00 zł netto
przechowalnia
MANTAR PSN2 SC DUPLEX przełącznica naścienna światłowodowa
MANTAR PSN2 SC DUPLEX przełącznica naścienna światłowodowa Producent: Mantar
Mini przełącznica 6 x SC Duplex.
31,82 zł z VAT
25,87 zł netto
przechowalnia
Mantar modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 2U
35,67 zł z VAT
29,00 zł netto
przechowalnia
PSN - A naścienna przełącznica światłowodowa
PSN - A naścienna przełącznica światłowodowa Producent: Mantar

Przełącznica światłowodowa naścienna - abonencka

39,36 zł z VAT
32,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa naścienna PSN 3
Przełącznica światłowodowa naścienna PSN 3 Producent: Mantar

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

57,81 zł z VAT
47,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa PSN-15/20/5
Przełącznica światłowodowa PSN-15/20/5 Producent: Mantar
Przeznaczona do montażu naściennego.
77,96 zł z VAT
63,38 zł netto
przechowalnia
PS 19" 1U stała 24x SC Duplex
PS 19" 1U stała 24x SC Duplex Producent: Mantar

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

81,36 zł z VAT
66,15 zł netto
Dostępność przechowalnia
PS 19" 1U stała 24x SC Simplex
PS 19" 1U stała 24x SC Simplex Producent: Mantar
Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.
88,01 zł z VAT
71,55 zł netto
Dostępność przechowalnia
MANTAR przełącznica PS1 32DX 2SX
97,17 zł z VAT
79,00 zł netto
przechowalnia
Mantar PS 19" 4U modułowa przełącznica (maks. 192J)
98,40 zł z VAT
80,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa PS1 19" 1U SC Simplex wysuwana
129,15 zł z VAT
105,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa PS1 19" 1U SC Duplex wysuwana
134,01 zł z VAT
108,95 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa PS1 19" 2U SC Simplex, wysuwana
174,35 zł z VAT
141,75 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa PS1 19" 2U SC Duplex wysuwana
196,19 zł z VAT
159,50 zł netto
przechowalnia
MANTAR SRS-30/40/13 rozdzielnica światłowodowa
MANTAR SRS-30/40/13 rozdzielnica światłowodowa Producent: Mantar

Podwójne drzwiczki - 24 gniazda na adaptery SC Duplex.

232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
przechowalnia
MANTAR SRS-28/45/12 DUPLEX rozdzielnica światłowodowa
MANTAR SRS-28/45/12 DUPLEX rozdzielnica światłowodowa Producent: Mantar

Naścienna przełącznica - dzielona, 22 SC Duplex. Wygodny dostęp.

258,30 zł z VAT
210,00 zł netto
przechowalnia
Szafka rozdzielcza SRS-30/53/13 29/38
310,51 zł z VAT
252,45 zł netto
przechowalnia
Rozdzielnica światłowodowa zewnętrzna 125/18/6
430,50 zł z VAT
350,00 zł netto
przechowalnia
MANTAR M 52/52/16 ST szafa agregacyjna do sieci FTTH, 144J
455,10 zł z VAT
370,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1