SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 10G-MM-DF85-LC-SR SFP+ DUAL, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

77,95 zł z VAT
63,37 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON 10G-MM-DF85-LC-SR SFP+ DUAL, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM
Kod produktu: CDR10G-MM-DF85-SR-D
Producent: Opton

Opton 10G-MM-DF85-SR-D to moduł SFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna multimodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 850 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 300 m przy częstotliwości 1500 / 2000 MHz (a więc wykorzystując przynajmniej włókno OM3, a najlepiej OM4). Odpowiednio przy włóknie OM2 maksymalny zasięg wynosi 82 m, a przy OM1 tylko 33 m. Wkładka wspiera funkcję DDM.

W ofercie dostępna jest również taka sama wkładka o szerszym zakresie dopuszczalnej temperatury pracy (od -20 do 85 st. C): Opton S+85DLC03D

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 850 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 300 m (przy wykorzystaniu włókna OM4);
  • temperatura pracy: od 0 do 70 st. C.

Specyfikacja:

10G-MM-DF85-SR-D
Technologia

Dual-fiber 

(wykorzystanie 2 włókien)

Długość fali

Tx: 850 nm

Rx: 850 nm

Przepustowość 10 Gb/s
Moc nadawcza Tx -6,5 ~ -1 dBm
Czułość odbioru Rx -11,1 dBm
Złącza 2x LC/UPC
Źródło światła VCSEL + PIN
Przybliżony zasięg

OM1: 32 m

OM2: 82 m

OM3 / OM4: 300 m

Napięcie 3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii