Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2 (1000m)
613,77 zł z VAT
599,00 zł
499,00 zł netto
OPTON Skarpeta do wciągania 13-18mm 400kg
52,89 zł z VAT
87,50 zł
43,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
HUAWEI MXPD-243S 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
73,15 zł z VAT
59,47 zł netto
przechowalnia
Huawei LTD1314-BC+ SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto
przechowalnia
Huawei MXPD-243MD SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
108,24 zł z VAT
88,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
118,58 zł z VAT
96,41 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS złącze SC/UPC
119,74 zł z VAT
97,35 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)
123,32 zł z VAT
100,26 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
130,98 zł z VAT
106,49 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI OSG010N02 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
159,90 zł z VAT
130,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
209,43 zł z VAT
170,27 zł netto
przechowalnia
Huawei MTRS-1E31-01 SFP+ module 10G 10km 1310nm SM
221,40 zł z VAT
180,00 zł netto
przechowalnia
Huawei SFP+ module 10G 1310nm 10km SM
221,40 zł z VAT
180,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module
221,40 zł z VAT
180,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
223,98 zł z VAT
182,10 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

223,98 zł z VAT
182,10 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40 zł z VAT
201,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
306,33 zł z VAT
249,05 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
412,05 zł z VAT
335,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
GPON Board 16 Ports (bez wkładek) Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP!

2 952,00 zł z VAT
2 400,00 zł netto
przechowalnia
H901GPHF GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
3 567,00 zł z VAT
2 900,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2