Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Uchwyt odciągowy PA-1700-AL
13,53 zł z VAT
21,00 zł
11,00 zł netto
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
FTTH Flat cable clamp 15x85 mm do kabla płaskiego
3,69 zł z VAT
5,70 zł
3,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
108,24 zł z VAT
88,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS złącze SC/UPC
145,14 zł z VAT
118,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
158,67 zł z VAT
129,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8321 GPON ONU terminal 2x GE 1x POTS (RJ11)
158,67 zł z VAT
129,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
166,78 zł z VAT
135,59 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

201,24 zł z VAT
163,61 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
209,43 zł z VAT
170,27 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

215,25 zł z VAT
175,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40 zł z VAT
201,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie - skontaktuj się z biurem na temat dostępności

361,47 zł z VAT
293,88 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
409,59 zł z VAT
333,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
219,00 zł
100+
:
209,00 zł
Dostępność przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
GPON Board 16 Ports (bez wkładek) Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP!

2 952,00 zł z VAT
2 400,00 zł netto
przechowalnia
H901GPHF GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
3 567,00 zł z VAT
2 900,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPBH płyta GPON 8 portowa (wkładki SFP C+ w zestawie)
3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801 Producent: Huawei
3 742,66 zł z VAT
3 042,81 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP w zestawie)
5 781,00 zł z VAT
4 700,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 164,70 zł z VAT
9 890,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 164,70 zł z VAT
9 890,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ (10 Gb/s)!

12 300,00 zł z VAT
10 000,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ (10 Gb/s)!

12 300,00 zł z VAT
10 000,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 410,70 zł z VAT
10 090,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2