SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Opton mufa światłowodowa A4. 72F (maks. 144F)
183,27 zł z VAT
208,26 zł
149,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 / 32
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
21,60 zł z VAT
17,56 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 3m.
21,60 zł z VAT
17,56 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,76 zł z VAT
17,69 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 2m
21,76 zł z VAT
17,69 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 2m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

21,80 zł z VAT
17,72 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 2m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

21,80 zł z VAT
17,72 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

21,80 zł z VAT
17,72 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 2m
21,80 zł z VAT
17,72 zł netto
przechowalnia
Kimwipes KIMTECH chusteczki bezpyłowe
21,92 zł z VAT
17,82 zł netto
przechowalnia
Dozownik alkoholu IPA 200ml
21,97 zł z VAT
17,86 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m.
22,00 zł z VAT
17,89 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
22,00 zł z VAT
17,89 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 10m G657B3
22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m.
22,08 zł z VAT
17,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
22,10 zł z VAT
17,97 zł netto
przechowalnia
Pigtail FCU/LCU SM-Simplex 20 metrów, włókno G652.D
22,14 zł z VAT
18,00 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 0.5m
22,23 zł z VAT
18,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 0.5m
22,26 zł z VAT
18,10 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m.
22,29 zł z VAT
18,12 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
22,41 zł z VAT
18,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
22,47 zł z VAT
18,27 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
22,53 zł z VAT
18,32 zł netto
przechowalnia
Patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
22,53 zł z VAT
18,32 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
22,63 zł z VAT
18,40 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 2m.
22,66 zł z VAT
18,42 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 3m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 3m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do połączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,66 zł z VAT
18,42 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 3m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 3m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,69 zł z VAT
18,45 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 3m
22,69 zł z VAT
18,45 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 3m
22,69 zł z VAT
18,45 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
22,78 zł z VAT
18,52 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 1m
22,84 zł z VAT
18,57 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
22,88 zł z VAT
18,60 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 0.5m
22,91 zł z VAT
18,63 zł netto
przechowalnia
Uchwyt przelotowy SHC-7
22,98 zł z VAT
18,68 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 2m.
23,26 zł z VAT
18,91 zł netto
Dostępność przechowalnia
Splitter PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m SC/UPC
23,28 zł z VAT
18,93 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m SC/APC
23,33 zł z VAT
18,97 zł netto
przechowalnia
Cleanser IPA 400ml spray IZOPROPANOL
23,36 zł z VAT
18,99 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PA-1000-AL
23,37 zł z VAT
19,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Mantar modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 1U
23,37 zł z VAT
19,00 zł netto
przechowalnia
Strona: 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 / 32
Filtry
Cena
 - 
Producent
CDR (186)
Dasan (3)
Dipol (2)
DVP (1)
Eloik (3)
FiberHome (3)
G&T (2)
Grandway (4)
Hanlong (1)
Hisense (3)
Huawei (58)
Ideal Industries (4)
INNO Instrument (23)
Intel (1)
Jilong (3)
Joinwit (2)
Kimberly-Clark (1)
Knipex (1)
LR-Link (2)
Mantar (30)
Menda (1)
Mikrotik (14)
NTT Advanced Technology (3)
OEM (7)
Opton (905)
Ripley Tools (11)
Shineway Tech (17)
Smart Scandinavian Box (3)
Superxon (1)
Tenda (1)
TP-Link (3)
TriBrer (1)
Ubiquiti Networks (7)
Uplink (15)
ZTE (2)