SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1

9,93 zł z VAT
8,07 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Kod produktu: OP-SCU-SCU-SM-SX-05A
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G657A1.

OPTON patch cord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1

Patchcord na włóknie G.657A1 o promieniu gięcia 10mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć.

Na ostatnim zdjęciu porównanie włókna 2mm i 3mm. Na żywo różnica jest większa niż na zdjęciu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii