SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G652D Loose Tube (Easy Strip)

4,50 zł z VAT
3,66 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G652D Loose Tube (Easy Strip)
Kod produktu: OP-PIG-LCU-SM-09-1LT
Producent: Opton

OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii