SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 10G-SM-WDM33-LC-40 SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1330/RX1270, DDM

620,63 zł z VAT
504,58 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON 10G-SM-WDM33-LC-40 SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1330/RX1270, DDM
Kod produktu: CDR10G-SM-WDM33-LC40
Producent: Opton
CDR10G-SM-WDM33-LC40
Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1330
Długość fali RX 1270
Zasięg portu 16dB DFB/PIN (~40km)
Okablowanie portu 8.3/125 µm
8.7/125 µm
9/125 µm
10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) tak
Typ modułu SFP+
Okres gwarancji 24 miesięce

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii