Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m G652.D

12,77z VAT
10,38 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m G652.D
Kod produktu: OP-SCU-SCU-SM-DX-2
Numer katalogowy: 2297
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D

OPTON patch cord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -60%
BYD akumulatorek NiMH AA R6 2000 mAh
4,99
2,00 netto
Koniec promocji: