Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Opton 10G-SM-DF31-LR5-D wkładka / moduł SFP+, 10G, SM, LC, 5 km, 1310 nm DDM

67,34z VAT
54,75 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton 10G-SM-DF31-LR5-D wkładka / moduł SFP+, 10G, SM, LC, 5 km, 1310 nm DDM
Kod produktu: CDR10G-SM-DF31-LR5D
Numer katalogowy: 7381
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Opton 10G-SM-DF31-LR5-D to moduł SFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC (dual fiber / duplex). Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna singlemodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 1310 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 5 km, ale należy pamiętać, że jest on uzależniony od łącznego tłumienia toru światłowodowego.

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 1310nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 5 km.

Specyfikacja:

10G-SM-DF31-LR5-D
Technologia

Dual-fiber / duplex

(wykorzystanie 2 włókien)

Długość fali

Tx: 1310 nm

Rx: 1310 nm

Przepustowość 10 Gb/s
Moc nadawcza Tx -7,5 ~ 0,5 dBm
Czułość odbioru Rx -14,4 dBm
Złącza 2x LC/UPC
Źródło światła DFB + PIN
Zasięg 5 km
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii