Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei OSG040N02 wkładka eSFP 1.25G 1310nm 40km SM

195,57z VAT
159,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei OSG040N02 wkładka eSFP 1.25G 1310nm 40km SM
Kod produktu: HUA-OSG040N02
Numer katalogowy: 8552
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

Huawei OSG040N02 to wkładka eSFP typu Singlemode. Posiada 2 złącze LC/UPC (dual fiber), maksymalny zasięg transmisji wynosi 40 km. Nadaje na fali o długości 1310 nm, maksymalna przepustowość wynosi 1,25 Gb/s.

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -61%
Tenda E30 dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express WiFi 6 AX3000 Bluetooth
191,00
75,00 netto
Koniec promocji: