Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Sortuj według:  
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 12
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
30,33 zł z VAT
24,66 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 5m.
30,37 zł z VAT
24,69 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
30,69 zł z VAT
24,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m.
31,00 zł z VAT
25,20 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
31,50 zł z VAT
25,61 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
31,81 zł z VAT
25,86 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 15m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 15m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

32,44 zł z VAT
26,37 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
32,46 zł z VAT
26,39 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
32,74 zł z VAT
26,62 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m.
32,83 zł z VAT
26,69 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 15m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 15m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

33,00 zł z VAT
26,83 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 15m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 15m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

33,00 zł z VAT
26,83 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 15m
33,00 zł z VAT
26,83 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 15m
33,00 zł z VAT
26,83 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m.
33,21 zł z VAT
27,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
33,62 zł z VAT
27,33 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
33,87 zł z VAT
27,54 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m.
33,90 zł z VAT
27,56 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
33,96 zł z VAT
27,61 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 10m
34,30 zł z VAT
27,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
34,39 zł z VAT
27,96 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m.
34,65 zł z VAT
28,17 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 20m G657B3
34,74 zł z VAT
28,24 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
34,93 zł z VAT
28,40 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 10m
34,99 zł z VAT
28,45 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
35,20 zł z VAT
28,62 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
35,46 zł z VAT
28,83 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
35,56 zł z VAT
28,91 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m.
35,81 zł z VAT
29,11 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
35,89 zł z VAT
29,18 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 5m
36,43 zł z VAT
29,62 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 20m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 20m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 20m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 20m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 20m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 20m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 20m
37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 20m
37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 20m
37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
38,18 zł z VAT
31,04 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m.
38,83 zł z VAT
31,57 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 25m G657B3
40,68 zł z VAT
33,07 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 12
Filtry