Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 5m G652.D

27,33z VAT
22,22 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 5m G652.D
Kod produktu: OP-SCU-STU-SM-DX-5
Numer katalogowy: 4397
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Patchcord z końcówkami SC/UPC-ST/UPC o długości 5 metrów, G652.D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -60%
BYD akumulatorek NiMH AA R6 2000 mAh
4,99
2,00 netto
Koniec promocji: