Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m

40,36 zł z VAT
32,81 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
Kod produktu: OP-PIG-SCA-657A2-30
Producent: CDR

Pigtail światłowodowy o długości 30 m ze złączem SC/APC. Wykonany jest z kabla typu drop (S-QOTKSdD), jego powłoka została w pełni przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków. Posiada wzmocnienie włóknami aramidowymi, jest odporny na promieniowanie UV. W pigtailu zastosowano włókno G657.A2 o maksymalnym promieniu gięcia 7,5 mm. Dzięki dużej giętkości produkt może być bez problemu używany również wewnątrz pomieszczeń. 

Średnica kabla wynosi około 2,9 mm, pigtail może być z powodzeniem używany w instalacjach napowietrznych na niewielkich przęsłach. Oferowany produkt doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których nie ma możliwości przeprowadzenia przewodu z zarobionymi końcówkami. Jednocześnie spaw wykonać trzeba tylko z jednej strony, co usprawnia pracę instalatora. 

Patchcord został wykonany z kabla: S-QOTKSdD.

Produkteigenschaften:

  • Długość  30 m;
  • Złącze SC/APC;
  • fdo wykorzystania na zewnątrz (outdoor);
  • wzmacniany włóknem aramidowym;
  • Średnica ~ 2,9 mm;
  • Włókno G657.A2;
  • Promień gięcia 7,5 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii