SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2

4,00 zł z VAT
3,25 zł netto
Ilość
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
Kod produktu: OP-PIG-SCU-OM2-09-1
Producent: Opton

Opton pigtail ze złączem SC/UPC, multimode, włókno OM2. Długość: 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii