SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, INNO Instrument, Opton

Strona: [1] / 1
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,08 zł z VAT
2,50 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
3,62 zł z VAT
2,94 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,64 zł z VAT
3,77 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
4,71 zł z VAT
3,83 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/UPC SM
9,84 zł z VAT
8,00 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/APC SM
9,96 zł z VAT
8,10 zł netto
przechowalnia
INNO Splice-On Connector SC/APC SM 3.0mm
13,32 zł z VAT
10,83 zł netto
Dostępność przechowalnia
INNO splice-on connector SC/UPC SM 3.0mm
19,30 zł z VAT
15,69 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
40,36 zł z VAT
32,81 zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G652D
43,10 zł z VAT
35,04 zł netto
przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/UPC SM (5pcs)
43,35 zł z VAT
35,24 zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
45,81 zł z VAT
37,24 zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G652D
46,51 zł z VAT
37,81 zł netto
przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/APC SM (5pcs)
47,67 zł z VAT
38,76 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
48,92 zł z VAT
39,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
56,88 zł z VAT
46,24 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
57,53 zł z VAT
46,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
66,14 zł z VAT
53,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 70m
74,76 zł z VAT
60,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
83,37 zł z VAT
67,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 90m
91,99 zł z VAT
74,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
100,60 zł z VAT
81,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
115,79 zł z VAT
94,14 zł netto
Dostępność przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A Producent: Opton
Zbrojony patchcord światłowodowy, zakończony z jednej strony czterema końcówkami SC/APC (zielone). Idealny do układania odcinków poziomych np. w piwnicach.
Promocja
184,50 zł z VAT
289,82 zł netto
150,00 zł netto
przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
Promocja
202,95 zł z VAT
316,66 zł netto
165,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
Fast connector (2)
Singlemode (24)
Splice-on (5)
Złącze
SC/APC (21)
SC/UPC (10)
Długość
1 m (8)
1.5 m (5)
100 m (1)
2 m (1)
30 m (1)
40 m (1)
50 m (1)
60 m (1)
70 m (3)
80 m (1)
90 m (1)
Rodzaj włókna
G652.D (6)
G657.A (8)
G657.A1 (2)
G657.A2 (8)
Tuba
Luźna (easy strip) (6)
Półścisła (13)
Producent
CDR (8)
INNO Instrument (3)
Opton (20)