Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D Loose Tube (Easy Strip)

3,14 zł z VAT
2,55 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D Loose Tube (Easy Strip)
Kod produktu: OP-PIG-SCU-SM-09-1LT
Producent: Opton

OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii