Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail ST/PC MM 0.9mm 1m OM1

4,62 zł z VAT
3,76 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON pigtail ST/PC MM 0.9mm 1m OM1
Kod produktu: OP-PIG-STP-MM-09-1M1
Producent: Opton

Wysokiej jakości pigtail multimodowy. 

 
(sprzedawany na sztuki, zdjęcie pokazuje dwie sztuki)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii