SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: [1] / 1
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
40,36 zł z VAT
32,81 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
48,92 zł z VAT
39,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
57,53 zł z VAT
46,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
66,14 zł z VAT
53,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 70m
74,76 zł z VAT
60,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
83,37 zł z VAT
67,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 90m
91,99 zł z VAT
74,79 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
100,60 zł z VAT
81,79 zł netto
przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A Producent: Opton
Zbrojony patchcord światłowodowy, zakończony z jednej strony czterema końcówkami SC/APC (zielone). Idealny do układania odcinków poziomych np. w piwnicach.
Promocja
184,50 zł z VAT
289,82 zł netto
150,00 zł netto
przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
Promocja
202,95 zł z VAT
316,66 zł netto
165,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1