SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT

3,96 zł z VAT
3,22 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
Kod produktu: OP-PIG-FCU-SM-09-1LT
Producent: Opton

Pigtail z włóknem G652D, luźną tubą, średnicą 0.9mm i długością 1 metr. Zakończony konektorem FC/UPC.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii