Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m

5,44 zł z VAT
4,42 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m
Kod produktu: OP-PIG-SCU-OM3-09-2
Producent: Opton
Multimode, SC/UPC.

Pigtail multimodowy firmy OPTON, wyposażony w złącze SC/UPC. Przewód ma średnicę 0,9 mm i długość 2 m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii