SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] / 2
INNO splice-on connector SC/UPC SM 3.0mm
19,30 zł z VAT
15,69 zł netto
Dostępność przechowalnia
SSB splice on connector SC/UPC
30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
40,36 zł z VAT
32,81 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/UPC SM (5pcs)
43,35 zł z VAT
35,24 zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G652D
43,46 zł z VAT
35,33 zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
45,77 zł z VAT
37,21 zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G652D
46,20 zł z VAT
37,56 zł netto
przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/APC SM (5pcs)
47,67 zł z VAT
38,76 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 40m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 40m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

48,19 zł z VAT
39,18 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
48,92 zł z VAT
39,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON 12 kolorowych pigtaili LC/APC SM 0.9mm 1.5m G657A2
51,88 zł z VAT
42,18 zł netto
przechowalnia
OPTON 12 kolorowych pigtaili LC/UPC SM 0.9mm 1.5m G657A2
56,44 zł z VAT
45,89 zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
56,88 zł z VAT
46,24 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
57,53 zł z VAT
46,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 60m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 60m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

65,17 zł z VAT
52,98 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
66,14 zł z VAT
53,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 70m
74,76 zł z VAT
60,78 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
83,37 zł z VAT
67,78 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 90m
91,99 zł z VAT
74,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
100,60 zł z VAT
81,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A Producent: Opton
Zbrojony patchcord światłowodowy, zakończony z jednej strony czterema końcówkami SC/APC (zielone). Idealny do układania odcinków poziomych np. w piwnicach.
Promocja
184,50 zł z VAT
289,82 zł netto
150,00 zł netto
przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
Promocja
202,95 zł z VAT
316,66 zł netto
165,00 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] / 2
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
Fast connector (2)
Multimode (13)
Singlemode (50)
Splice-on (10)
Złącze
FC/APC (2)
FC/UPC (2)
LC/APC (5)
LC/PC (2)
LC/UPC (8)
SC/APC (34)
SC/PC (2)
SC/UPC (15)
ST/PC (2)
ST/UPC (3)
Długość
1 m (32)
1.5 m (7)
100 m (2)
2 m (4)
30 m (2)
40 m (2)
50 m (2)
60 m (2)
70 m (6)
80 m (2)
90 m (2)
Rodzaj włókna
G652.D (16)
G657.A (14)
G657.A1 (2)
G657.A2 (18)
OM1 (5)
OM2 (5)
OM3 (3)
Tuba
Luźna (easy strip) (13)
Półścisła (31)
Producent
CDR (18)
INNO Instrument (4)
Opton (52)
Smart Scandinavian Box (1)