Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] / 2
INNO Splice-On Connector SC/APC SM 3.0mm
13,32 zł z VAT
10,83 zł netto
Dostępność przechowalnia
INNO splice-on connector SC/UPC SM 3.0mm
19,30 zł z VAT
15,69 zł netto
Dostępność przechowalnia
SSB splice on connector SC/UPC
30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
40,36 zł z VAT
32,81 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/UPC SM (5pcs)
43,35 zł z VAT
35,24 zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G652D
46,40 zł z VAT
37,72 zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G652D
47,40 zł z VAT
38,54 zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
47,40 zł z VAT
38,54 zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
47,40 zł z VAT
38,54 zł netto
przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/APC SM (5pcs)
47,67 zł z VAT
38,76 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 40m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 40m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

48,19 zł z VAT
39,18 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
48,92 zł z VAT
39,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
57,53 zł z VAT
46,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 60m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 60m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

65,17 zł z VAT
52,98 zł netto
przechowalnia
OPTON 12 kolorowych pigtaili LC/UPC SM 0.9mm 1.5m G657A2
65,65 zł z VAT
53,37 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
66,14 zł z VAT
53,77 zł netto
przechowalnia
OPTON 12 kolorowych pigtaili LC/APC SM 0.9mm 1.5m G657A2
68,49 zł z VAT
55,68 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 70m
74,76 zł z VAT
60,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 80m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 80m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

82,14 zł z VAT
66,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
83,37 zł z VAT
67,78 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 90m
91,99 zł z VAT
74,79 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
100,60 zł z VAT
81,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 100m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 100m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

100,96 zł z VAT
82,08 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] / 2
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Rodzaj
Złącze
Długość
Rodzaj włókna
Tuba
Producent