SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A

4,71 zł z VAT
3,83 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
Kod produktu: OP-PIG-SCU-SM-09-17A
Producent: Opton

OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii