SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657A Loose Tube (Easy Strip)

3,94 zł z VAT
3,20 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657A Loose Tube (Easy Strip)
Kod produktu: OPIG-657A-SCA-1.5-LT
Producent: Opton

OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657A Loose Tube (Easy Strip)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii