Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Opton FDB-0224N mufa światłowodowa 4 IN 24 OUT, dyby + dławiki, ramka na adaptery

Ilość:    przechowalnia
129,38z VAT
105,19 zł netto
Opton FDB-0224N mufa światłowodowa 4 IN 24 OUT, dyby + dławiki, ramka na adaptery
Kod produktu: OP-FDB-0224N
Numer katalogowy: 9164
Gwarancja (miesiące):
Producent: Opton

Opton FDB-0224N to mufa światłowodowa wyposażona w 4 wejścia na kable magistralne (2 wejścia typu dyby + 2 wejścia z dławikami) oraz 24 wyjścia na kable klienckie. Produkt jest w pełni przystosowany do wykorzystania na zewnątrz budynków, cechuje się stopniem ochrony IP65. Przy pomocy akcesoriów znajdujących się w zestawie możesz mufę zamontować naściennie. Wewnątrz obudowy znajdziesz ramkę z miejscem na montaż 24 adapterów typu SC Simplex lub LC Duplex oraz 4 tacki, na których możesz umieścić spawy. Pod tackami znajdziesz uchwyty służące do montażu zapasu kabla oraz kolejne miejsca na osłonki spawów, których możesz użyć do zespawania splittera optycznego.

4 wejścia, 24 wyjścia

Mufa posiada 2 wejścia z przepustem typu dyby oraz 2 wejścia wyposażone w standardowe dławiki. Przepust typu dyby umożliwia proste i wygodne przeprowadzenie kabla bez konieczności rozcinania. Oferowany produkt jest wyposażony również w 24 wyjścia na kable abonenckie, które zostały zabezpieczone gumowymi przepustami.

Ramka na 24 adaptery

Oferowany produkt posiada specjalną ramkę, przy pomocy której możesz zamontować do 24 adapterów typu SC Simplex lub LC Duplex. Sprawdzi się idealnie w celu łączenia kabla abonenckiego z wyjściem splittera optycznego. Ramkę możesz w prosty sposób zdemontować i wyjąć, aby ułatwić sobie pracę i dostęp do wnętrza mufy.

Miejsce na zapas kabla

Wewnątrz mufy znajdziesz dużo miejsca na zapas kabla, przy pomocy odpowiednich uchwytów bez problemu odseparujesz kable magistralne i abonenckie od splitterów i pigtaili, których używasz podczas spawania. Wszystko z zachowaniem odpowiedniego promienia gięcia tak, aby nie uszkodzić żadnego z włókien.

4 tacki spawów

FDB-0224N jest wyposażona w 4 tacki spawów, na każdej znajduje się miejsce na 10 osłonek. Dzięki kilku tackom łatwo jest ci rozdzielić i uporządkować włókna tak, aby usprawnić prowadzone prace. Każdą z tacek możesz podnieść i uzyskać dostęp do spawów, które znajdują się poniżej.

Stopień ochrony IP65, klamry

Oferowany produkt cechuje się stopniem ochrony IP65, może być z powodzeniem wykorzystywany na zewnątrz budynków. Obudowa posiada 4 klamry zabezpieczające, które zapobiegają rozszczelnieniu. Przy pomocy akcesoriów dołączonych w zestawie możesz zamontować mufę na ścianie. Opcjonalnie możesz dokupić uchwyt (znajdziesz go w akcesoriach / produktach powiązanych), który umożliwia montaż nasłupowy.

Specyfikacja

FDB-0224N
Wymiary 320 x 210 x 87 mm
Stopień ochrony IP65
Materiał obudowy Poliwęglan + ABS
Sposób montażu

Naścienny

(Opcjonalnie nasłupowy - uchwyt sprzedawany osobno)

Rodzaj ramki Ramka do montażu adapterów SC Simplex / LC Duplex
Wejścia

2x dyby

2x dławiki

Wyjścia 24

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -31%
OPTON Mufa światłowodowa MINI (TRACOM FOSC-D) 6F (max: 24F)i
142,80
99,00 netto
Koniec promocji: