Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
12 kolorowych pigtaili SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1

47,40 zł z VAT
38,54 zł netto
Ilość:    przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
Kod produktu: OP-PIG-SASM-09-12CA1
Producent: Opton

12 kolorowych pigtaili o długości 1,5 metra. Zastosowano w nich złącza SC/APC i singlemodowe włókno G657.A1. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii