Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Splitter symetryczny PLC 1x4 kasetkowy (casette) SC/APC

36,06z VAT
29,32 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter symetryczny PLC 1x4 kasetkowy (casette) SC/APC
Kod produktu: OP-PLC-1X4-CAS-SCA
Numer katalogowy: 4695
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Splitter optyczny 1x4 (jedno wejście, cztery wyjścia) z symetrycznym podziałem mocy (25% na każdym wyjściu). Zamknięty został w obudowie kasetkowej, wejścia i wyjścia są już połączone z adapterami. Tego typu splittery przeznaczone są głównie do montażu w mufach z uchwytami specjalnie pod nie przygotowanymi. Oferowany produkt posiada złącza typu SC/APC. 

W naszej ofercie znajdują się również wersje ze splitem: 1x2, 1x8 oraz 1x16.

 

 

Specyfikacja:

Kasetkowy splitter symetryczny PLC 1x4 SC/APC
Rodzaj włókna G.657.A1
Rodzaj złączy SC/APC
Długość fali 1260nm - 1650nm
Tłumienie wyjściowe ≤ 7,8 dB
Nierównomierność podziału (uniformity) ≤ 0,8 dB
PDL ≤ 0,2 dB
Wpływ długości fali na tłumienie ≤ 0,8 dB
Straty odbiciowe ≥ 50 dB
Kierunkowość ≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura Od -40 do 85 st. C
Wymiary

Szerokość: 130 mm

Wysokość: 25 mm

Długość: 100 mm

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -25%
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery, kolor czarny
59,70
45,00 netto
Koniec promocji: