SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Splitter PLC 1x16 casette SC/APC

80,63 zł z VAT
65,55 zł netto
Ilość
przechowalnia
Splitter PLC 1x16 casette SC/APC
Kod produktu: OP-PLC-1X16-CAS-SCA
Producent: Opton

Splittery PLC to elementy pasywne toru światłowodowego, służą do rozdzielenia sygnału optycznego. Dzięki temu możemy doprowadzić sygnał do wielu punktów jednocześnie. Oferowany produkt posiada złącza SC/APC, charakteryzuje się splitem 1x16. Zamknięty jest w niewielkiej obudowie kasetkowej.

W naszej ofercie znajdują się również wersje ze splitem: 1x2, 1x4 oraz 1x8.

Specyfikacja:

Splitter PLC 1x16
Typ włókna G.657 A1
Pasmo pracy 1310 - 1550 nm
Złącze SC / APC
Tłumienność Maksymalnie 14 dB
PDL Maksymalnie 0,3 dB
Wpływ długości fali ≤ 1 dB
Reflektancja ≥ 55 dB
Kierunkowość ≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy OD -40 do 85 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii