Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Splitter PLC 2x4 steel box SM 0.9mm 1m SC/APC

49,38z VAT
40,15 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter PLC 2x4 steel box SM 0.9mm 1m SC/APC
Kod produktu: OP-PLC-2X4-ST-SCA-1
Numer katalogowy: 6471
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Symetryczny splitter optyczny 2:4 wyposażony w złącza typu SC/APC. Zamknięty został w odbudowie typu steel box przeznaczonej głównie do montażu w mufach światłowodowych, choć z powodzeniem można ją wykorzystywać również w innych miejscach.

Splitter posiada 2 złącza wejściowe - jedno z nich można wykorzystywać jako backup.

Splitter PLC 2x4 steel box
Rodzaj włókna G.657.A1
Długość fali 1260nm - 1650nm
Maks. tłumienność na port 8 dB
Maks. PDL 0,2 dB
Reflektancja ≥ 50 dB
Kierunkowość ≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -20%
Opton WIS0731 stół warsztatowy 4 w 1
445,00
357,00 netto
Koniec promocji: